ÖVRIGT / Speglar / Spegel med konsolbord 7538091
nr 753 8091
Spegel med konsolbord
mahogny, Karl Johan, höjd: 137 + 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:06:18
300 kr
800 kr
950 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren